Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>A=Гончар К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Гончар К. М. 
Модель комунікації у філософії культури Р.Якобсона (лінгво-філософський аспект) / К. М. Гончар; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 17 c. - укp.

Досліджено моделі комунікації Р.О.Якобсона у контексті комунікативного повороту у філософському мисленні ХХ ст. від філософії свідомості до філософії комунікації. Проаналізовано модель комунікації Якобсона, що лежить в основі філософського структуралізму. Проведено паралель між лінгвістичним структуралізмом та філософською феноменологією Е.Гуссерля. Доведено, що його досвід фонологічного та морфологічного аналізу мови як бінарно структурованої системи є зразковою моделлю для феноменологічної ейдетики. Розглянуто якобсонівську концепцію знаку, що значно вплинула на формування та розвиток семіотики. Осмислено проблему співвідношення метафори та метонімії як двох осей комунікації. Встановлено, що дихотомія суміжність - схожість має визначальну роль і є наслідком всіх можливих проявів нашої мовної та культурної діяльності, а також будь-якої людської діяльності у цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:Ш1 + Ю6*671 + Ш100.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322704 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гончар К.  
Ефективність лікування хворих на туберкульоз легень з використанням Епадолу / К. Гончар // Ліки України. - 2003. - № 11. - С. 71-72. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Гончар К. В. 
Комплексне лікування загрози переривання вагітності у жінок, які хворіють на вірусний гепатит B / К. В. Гончар // Здоровье женщины. - 2006. - № 4. - С. 50-54. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто питання комплексного лікування загрози переривання вагітності (ЗПВ) у жінок, які хворіють на вірусний гепатит В (ВГВ), із застосуванням препаратів "Кагоцел", "Енгістол", "Траумель С", "Вібуркол" та "Магне B6". Для вирішення поставлених завдань проведено комплексне обстеження 124-х вагітних, з них 100 вагітних, які хворіють на ВГВ, з ЗПВ, 24 жінки з фізіологічним

перебігом вагітності. Вагітні, які хворіють на ВГВ, були відібрані для дослідження на базі пологового будинку N 4 м. Києва, а жінки з фізіологічним перебігом вагітності - на базі пологового будинку N 2 м. Києва. Виходячи з одержаних результатів, зроблено висновок, що запропоновані нові підходи до лікування ЗПВ у жінок, які хворіють на ВГВ, забезпечують більш повну нормалізацію порушених показників, ніж традиційне лікування. Також зроблено висновок, що лікування ЗПВ у жінок, які хворіють на ВГВ, повинно включати терапевтичні впливи на всі ланки патогенезу цієї поєднаної патології. Найкраще таким вимогам відповідає запропонований комплекс терапевтичних заходів, який дає можливість пролонгувати вагітність до терміну нормальних пологів у більшої кількості жінок, які хворіють на ВГВ, з ЗПВ, покращити внутрішньоутробний стан плода і дає можливість вагітній народити доношену та здорову дитину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Камінський В. В. 
Сучасний підхід у лікуванні загрози переривання вагітності у жінок, які хворіють або перехворіли на вірусний гепатит B / В. В. Камінський, А. А. Кравець, К. В. Гончар // Здоровье женщины. - 2006. - № 4. - С. 44-49. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Розглянуто питання комплексного лікування загрози переривання вагітності (ЗПВ) у жінок, які хворіють або перехворіли на вірусний гепатит В (ВГВ), із застосуванням препаратів "Кагоцел", "Енгістол", "Траумель С", "Вібуркол", "Плацента композітум", "Курдліпід", "Спаскупрель" та "Магне B6". Проведено комплексне обстеження 186-ти вагітних з ЗПВ, з них 100 вагітних, які хворіють на ВГВ, 86

вагітних, які перехворіли на ВГВ. Зроблено висновок, що запропоновані нові підходи до лікування ЗПВ у жінок, які хворіють або перехворіли на ВГВ, забезпечують більш повну нормалізацію порушених показників, ніж традиційне лікування. Також зроблено висновок, що лікування ЗПВ у жінок, які хворіють на ВГВ та з ПВГ в анамнезі, повинно включати терапевтичні впливи на всі ланки патогенезу цієї поєднаної патології. Найкраще таким вимогам відповідає запропонований комплекс терапевтичних заходів, який дає можливість пролонгувати вагітність до терміну нормальних пологів у більшої кількості таких жінок, покращити внутрішньоутробний стан плода і дає можливість жінці народити доношену та здорову дитину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гончар К. Є. 
Вплив нового лікарського препарату "Теком" на перебіг запального процесу і показники імунологічної реактивності при туберкульозі легень : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.26 / К. Є. Гончар; Ін-т фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України. - К., 2000. - 22 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311702 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гончар К. В. 
Прогнозування та профілактична корекція невиношування вагітності та стану новонародженого у жінок, які хворіють на вірусний гепатит В : автореф. дис... канд. мед. наук / К. В. Гончар; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблему комплексного прогнозування невиношування вагітності на фоні вірусного гепатиту В. Встановлено високу частоту трансмісії вірусу гепатиту В від матері до новонародженого. Вперше визначено рівень маркерів запалення у жінок з даним захворюванням, встановлено кореляційний зв'язок між рівнем запальних медіаторів і станом новонародженого. Науково обгрунтовано та впроваджено в практику охорони здоров'я застосування індуктора інтерферону, комплексу антигомотоксичних препаратів і антигіпоксичного комплексу з метою профілактичної корекції передчасного переривання вагітності та профілактики вертикальної трансмісії вірусу гепатиту В від матері до дитини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.12-5 + Р716.216.514.16-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353394 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гончар К. Л. 
Семантичні та комунікативно-прагматичні особливості самооцінних висловлень вихваляння (на матеріалі англомовного художнього дискурсу) : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.04 / К. Л. Гончар; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Л., 2010. - 20 c. - укp. - англ.

Визначено понятійну основу самооцінних глоричних висловлень, позитивний Я-образ особистості та розроблено семантичні класифікації даних одиниць. Розглянуто висловлення вихваляння як вербалізацію позитивної, зазвичай завищеної самооцінки мовця. Встановлено, що дана одиниця функціонує в потенційно-конфліктному маніпуляційному авторитарному глоричному дискурсі та характеризується порушенням основних принципів, конвенцій мовленнєвої поведінки. Проаналізовано невербальні засоби на позначення вихваляння. Розкрито прагматичні особливості висловлень вихваляння в англомовному художньому дискурсі. Встановлено їх прагматичний потенціал і місце в класифікаціях мовленнєвих актів. Досліджено прямі та непрямі форми вираження інтенції вихваляння. Охарактеризовано глоричний англомовний дискурс. Визначено основні стратегії та тактики комунікантів у ситуації вихваляння та соцолінгвальні чинники.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(0)943.21-357

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376184 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Гончар К. Р. 
Український образотворчий фольклор у сучасному культуротворчому процесі: традиції і новаторство : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 26.00.01 / К. Р. Гончар; Нац. акад. мистецтв України. - Київ, 2015. - 16 c. - укp.

Розглянуто процеси становлення та розвитку українського образотворчого фольклору, що еволюціонував на перетині народного та професійного мистецтва. Висвітлено проблему їх взаємовпливу кінця XIX - XX ст. та межі ХХ - ХХІ ст. Доведено, шо після прийняття Незалежності Україною відбувся сплеск творчої активності митців, що спричинив появу численної кількості творів, в яких поєдналися традиції та новації у новій художній формі. Уперше здійснено комплексне дослідження типології, прийомів формотворення та художньої стилістики творів і арт-об'єктів, породжених новими арт-практиками. Запропоновано авторську концепцію митця як чинника стилетворення образотворчого фольклору. Проаналізовано виставкові та кураторські проекти, що репрезентували твори та арт-об'єкти як нову форму сучасного мистецтва. Визначено роль образотворчого фольклору в сучасному культуротворчому процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ03(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418214 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Коваленко В. В. 
Методичний інструментарій оцінювання операційного ризику в банках в умовах цифрової економіки / В. В. Коваленко, К. О. Гончар // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 1/2. - С. 46-52. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз методичного інструментарію оцінювання операційного ризику банку в умовах цифрової економіки. Дослідження проведено з використанням порівняльного аналізу інструментів оцінки операційного ризику, факторного аналізу чинників впливу на капітал для покриття операційного ризику. Наведено перелік основних цифрових технологій, що впливають на економіку та банківську діяльність, і, відповідно, є причинами виникнення операційного ризику. Надано перелік обов'язкових і додаткових інструментів оцінки операційного ризику. Проведено факторний аналіз, за яким визначено влив чинників на капітал для покриття операційного ризику. Проаналізовано банки України щодо повноти їх політики з управління операційним ризиком і визначено особливості застосування банками інструментарію оцінки операційного ризику. Практична значимість даної роботи полягає у встановленому взаємозв'язку між розвитком цифрових технологій і збільшенням фактів реалізації операційного ризику. Також банкам рекомендовано вести власну базу даних подій операційного ризику та створити спеціальний структурний підрозділ з управління операційним ризиком.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Гончар К. О. 
Науково-методичний підхід до кластеризації системно важливих банків за їх схильністю до операційного ризику / К. О. Гончар // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2022. - № 3/4. - С. 46-52. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - розробка алгоритму з проведення кластеризації системно важливих банків за їх схильністю до реалізації операційного ризику. Дослідження проведено з використанням математичних і статистичних методів аналізу показників фінансового контролінгу операційного ризику банку. Запропоновано науково-практичний підхід щодо кластеризації системно важливих банків за їх схильністю до операційного ризику. Наведено характеристику етапів реалізації методичного підходу до визначення схильності системно важливих банків до операційного ризику. За допомогою кластерного та дискримінантного аналізу визначено перелік показників фінансового контролінгу операційного ризику банку, що мають найбільший вплив на віднесення системно важливих банків до кластеру лідерів, середняків або аутсайдерів в управлінні операційним ризиком. Розраховано середні значення значущих показників фінансового контролінгу операційного ризику системно важливих банків за кластерами. Практична значимість роботи полягає у виявленні більш вразливих до операційного ризику банків і визначення факторів, що найбільшою мірою впливають на результат.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Захист і відновлення екологічної рівноваги та забезпечення самовідновлення екосистем : колект. монографія / Н. І. Адамчук-Чала, H. Lipińska, W. Lipiński, А. М. Атарщикова, М. О. Багорка, О. А. Барсукова, Л. Г. Білявська, Ю. В. Білявський, Л. Ю. Божко, С. Л. Бойченко, М. Б. Бузовська, О. В. Василишина, О. В. Вольвач, О. О. Галенко, К. В. Гончар, В. В. Дереза, А. О. Діянова, І. Ф. Дудар, І. З. Дуць, Н. М. Єфимиш, О. Г. Жукова, Т. С. Ігнатійчук, В. В. Ісаков, Г. В. Кицун, О. В. Климчук, В. В. Колосовська, І. Б. Кордуба, О. В. Корнійчук, І. В. Короткова, Г. М. Корпіта, А. С. Кузьменко, А. С. Лімонт, З. А. Лімонт, О. П. Луцюк, В. В. Ляшенко, Г. В. Ляшенко, Т. В. Марусей, М. В. Мельник, Н. В. Негода, А. І. Новоселець, Г. К. Попова, О. М. Пузняк, Т. В. Сахно, Т. Ю. Сенчук, А. О. Соколова, О. В. Тригуб, Т. О. Чайка, Г. В. Черевко, І. В. Черевко, В. Ю. Шаповалов, Ю. А. Шимко, І. А. Шувар, С. О. Юшин, О. І. Яременко; ред.: Т. О. Чайка; Академія наук технологічної кібернетики України. - Полтава : Астрая, 2023. - 308 c. - Бібліогр. в знесках - укp. - англ.

У колективній монографії викладено результати досліджень щодо захисту і відновлення екологічної рівноваги та забезпечення самовідновлення екосистем. Розглянуто питання щодо відновлення деградованих і забруднених земель та фунтів з використанням інноваційних технологій. Розкрито питання розвитку та впровадження альтернативних джерел енергії. Наведено напрями екологізації сільськогосподарського виробництва та переробки продукції. Досліджено стан і напрями подолання екологічного забруднення екосистем через воєнні дії в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П008

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА862066 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського